Japan Life

Reveur – Безсиліконові шампуні та кондиціонери для вирішення різних проблем волосся

Шампунь та кондіционер №1 в Японії протягом 2012, 2013, 2014 років за версіями журналів Beads Up та BITEKI.

3 ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ REVEUR

  • Ідеальний баланс кондиціонеру та без силіконового шампуню.
  • В лінійці Reveur безсиліконовий шампунь очищує волосся, а кондиціонер з додаванням легкого силікону живить та захищає волосся - ідеальне поєднання двох засобів для краси волосся.

  • З кожним миттям ваше волосся оновлюється.
  • Особлива рецептура впливає на кутикулу волосся, запобігає спутуваності та рипучості під час миття голови.

    Товар бренда
  • Спеціальний підхід до різного типу волосся.
  • Формули кожного з 4-х видів Reveur розроблені для вирішення конкретних проблем волосся.

Шампунь Reveur не містить силікону.

Силікон – це тональний засіб для волосся, тому він не потрібен при очищенні кутикули волосся.

Чому ж в шампунях Reveur немає силікону?

Силікон покриває волосся плівкою, надаючи блиск та полегшуючи розчісування, покращує вигляд волосся, подібно до того, як тональний засіб покращує вигляд шкіри. Він не завдає шкоди волоссю, але і не має лікувального та відновлюючого ефекту. До того ж, деякі види силікону разом із забрудненнями та шкірним салом, закупорюють пори на шкірі голови. Тому до складу шампунів Reveur не входить силікон. З кожним миттям видаляється забруднення і шкірне сало, та живильні компоненти з легкістю проникають в чисте волосся "без макіяжу".

Кондиціонер з силіконом захищає волосся. Силікон з високою можливістю покриття здатен захистити волосся від тертя один об одного та шкідливого впливу зовнішніх факторів. Безсиліконовий шампунь дбайливо очищує волосся, "знімаючи макіяж", а силіконовий кондиціонер живить та захищає їх. В цьому і полягає принцип точкового використання силікону у лінійці Reveur. До того ж, додаткові пом'якшуючі компоненти на основі колагену, які перевищують за ефективністю навіть силікон, забезпечують незрівняне почуття м'якості та легкості розчісування.

Товар бренда
-->