Japan Life

Останнім часом на ринку з’явилось все більше шампуней та засобів для волосся, на упаковці яких вказано «Без силікону». Раніше багато з вас, мабудь, і не знали або не звертали увагу на те, що ваш засіб містить силікон. Тепер нашу увагу привертає інформація про відсутність цього компоненту в засобі по догляду за волоссям! Давайте розберемося в чому користь таких засобів і чому варто звернути на них увагу!

 

Що таке безсиліконовий шампунь, бальзам, маска для волосся?

Все дуже просто. Це засіб, який в своєму складі не містить силікон та є більш безпечним для вашого волосся, ніж засіб, який містить цей самий компонент.

Як розпізнати силікон в шампуні та інших засобах?

Якщо на упаковці не вказано, силіконовий ви купляєте засіб чин і, зверніть увагу на присутність у складі речовин та компонентів, які закінчуються на -one, -ane. Наприклад, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Amodimethicone та т. ін.

В чому плюси безсиліконових засобів по догляду за волоссям?

Что такое без силиконовые шампуни и почему стоит обратить на них внимание?

Більшість вважає, що присутність силікону в шампуні несе лікувальну або відновлюючу дію. Насправді, це не так. Силікон здатен «запечатувати» корисні речовини на волоссі, тобто, сприяти їх більш тривалій дії. Але самостійно він не несе ніякої користі.

В той же час, силікон утримує ті вітаміни та корисні речовини, які ваше волосся вже отримало, але й перешкоджає проникненню у волосся нових корисностей. Він обволікає ваше волосся невидимою плівкою, яка не пропускає ніякі вітаміни та корисні мікроелементи з масок та бальзамів для волосся. Безсиліконовий шампунь працює зовсім інакше.

Якщо ви тривалий час будете використовувати силіконовий шампунь, то силікон накопиться в стрижнях вашого волосся. Таким чином, ваше волосся буде виглядати тьмяним та неохайним. В цей же час, безсиліконовий шампунь не залишається на вашому волоссі і кожного разу, під час миття голови, ви отримуєте ті необхідні корисні речовини, які сприяють здоров’ю та красі вашого волосся! А щоб «вивести» силікон з волосся та шкіри голови вам знадобиться від 2 до 6 місяців!

Використовуючи безсиліконовий шампунь, ви знижуєте ризик появи лупи, алергії шкіри голови та випадіння волосся.

Безсиліконові шампуні не дадуть такого швидкого ефекту блиску та доглянутості волосся, як силіконові. Але, вони безпечні для здоров’я волосся та ефект від їх використання не такий короткостроковий, як у випадку силіконових шампунів.

Є ще ряд властивостей, які не забезпечить вам силіконовий засіб – м’якості волосся після першого ж використання, блиск, слухняності волосся, зручності при укладці і т. ін. Одначе, якщо обирати між користю та отриманням тимчасового результату, впевнені, що багато з вас оберуть перше! Тим паче, що окрім відсутності силікону у складі, безсиліконові шампуні містять багату кількість корисних речовин, вітамінів, олій та природних компонентів.

Серія безсиліконових шампунів від японського виробника Reveur представлена чотирьма серіями засобів:

  • Для фарбованого волосся – буде піклуватися про волосся після фарбування, забезпечить здоровий та привабливий вигляд.
  • Відновлення та блиск – особливо допоможе врятувати волосся після використання силіконових засобів.
  • Живлення та відновленні – максимально наситить ваше волосся здоров’ям та сяянням!
  • Догляд за корінням волосся – буде піклуватися про волосся від самого кореню! Живить цибулину, стимулює рост волосся, відновлює кутикулу волосини, робить його рівним і гладеньким!
-->