Japan Life

Обрати косметику стає все тяжче й тяжче. Адже кількість брендів, пропозицій, виробників зростає та кріпчає з кожним днем! Тому, давайте визначимо найголовніші критерії, по яким слід обирати найкращий для себе варіант!

 

 • Найважливіше, на що варто звернути увагу при виборі косметики, це, звичайно ж , тип шкіри, для якої вона призначена. Не ризикуйте та не купляйте креми, які відповідають іншому типові шкіри, ніж ваш. Вони не завдадуть вам шкоди, якщо ви ними скористуєтесь декілька разів. Але якщо робити це постійно – через час ви отримаєте далеко не позитивний результат. Все дуже просто – суха, жирна, нормальна, чутлива або комбінована. Ламати голову не потрібно! А якщо сумніваєтесь, відвідайте найближчий косметичний кабінет та попросіть професіонала визначити ваш тип шкіри!
 • Друге просте правило – це вік. Необхідно не просто обрати крем відповідно до типу шкіри, але й зважати на вікові показники. Це дуже важливо, щоб не зіпсувати молоду шкіру косметикою для дорослих і навпаки. Один й той самий крем, однієї й тієї ж торгової марки, для одного й того ж типу шкіри, може дуже сильно відрізнятися своїм складом для різного віку!
  Как правильно выбрать средство по уходу за кожей лица?
 • Правило першої проби. Обираючи косметичний засіб, зробіть пробу – нанесіть невелику кількість крему/лосьйону на ділянку шкіри. Поспостерігайте за своїми відчуттями протягом декількох хвилин. Якщо все добре, значить у вас немає алергічної реакції на цей засіб і можна сміливо його використовувати. Якщо ж є неприємні відчуття, свербіння або відчуття, що шкіру пече – зверніть увагу на інші засоби. Одначе, одразу відмітимо, що наявність негативних відчуттів не означає, що даний засіб поганої якості. Просто для вашого типу шкіри він не підходить, викликаючи алергічну реакцію.
 • Якщо у вас проблемна шкіра і вам важко самостійно підібрати найкращий засіб по догляду, то ви можете проконсультуватися у консультантів в магазинах та аптеках, або звернутися до косметолога.
 • Звертайте увагу на наявність ультрафіолетових фільтрів у складі косметики. Захист від ультрафіолету повинен бути присутнім не тільки в літніх засобах, але й в засобах на будь-який сезон!
 • Намагайтеся підбирати різні засоби по догляду за шкірою, які виготовлені однією фірмою. Так, дуже часто в нашій косметичці крем для рук від одного виробника, крем для обличчя від іншого, а лосьйон для тіла від третього. Взагалі, в використанні косметики різних виробників немає нічого поганого. Але в ідеалі, краще обрати торгову марку, яка краще всього підходить вашій шкірі та користуватися нею. Все тому, що продукція однієї торговою марки створюється з урахуванням, що кожен засіб доповнює інший, виготовлений за однією технологією, з використанням одних і тих самих корисних речовин та компонентів.
 • Враховуйте те, що крем для обличчя рекомендується міняти як мінімум один раз в два роки. Чому так? Адже розлучатися з улюбленим кремом, який ви довго обирали і до якого звикли дуже не хочеться Все тому, що використання одного й того самого продукту протягом декількох років визиває звикання. Таким чином, ваш улюблений та чудодійний крем вже не приносить тієї користі, що приносив, коли ви тільки почали ним користуватися!
 • Зверніть увагу на упаковку. Краще за все придбати засіб в тюбику, ніж в баночці. Все тому, що з тюбика ви будете видавлювати необхідну порцію крему та не стикатися з тією частиною засобу, який ще знаходиться всередині. Використовуючи засоби з баночки, ви черпаєте його пальцями, а значить, крем не так добре захищений від контакту з бактеріями. Якщо ж ваш крем все ж в баночці, то використовуйте для його зачерпування спеціальну невеличку лопатку.
 • Прислухайтесь до вашого тіла та обирайте крем, який необхідний вам зараз. Наприклад, влітку багато хто, навіть ті, у кого комбінований тип шкіри, жаліються на її сухість. В такому випадку не розмірковуйте, а обирайте зволожуючий крем!
 • Ну, й на останок – якщо ваша шкіра не здорова – у вас є вугри, розширені судини та інше – обов’язково проконсультуйтесь з лікарем відносно засобів, які ви хочете придбати.
-->