Japan Life

Останнім часом на ринку з’явилось все більше шампуней та засобів для волосся, на упаковці яких вказано «Без силікону». Раніше багато з вас, мабудь, і не знали або не звертали увагу на те, що ваш засіб містить силікон. Тепер нашу увагу привертає інформація про відсутність цього компоненту в засобі по догляду за волоссям! Давайте розберемося в чому користь таких засобів і чому варто звернути на них увагу!

Краса японок, їх гладенька шкіра заворожують жінок по всьому світу. Всім цікаво дізнатися, в чому ж їх секрет краси? Як вони доглядають за собою, які засоби та продукти обирають, що виглядають завжди так молодо та привабливо? Розкриваємо перед вами карти та ділимося секретами, які дозволять і вам виглядати молодими, красивими та здоровими.

Обрати косметику стає все тяжче й тяжче. Адже кількість брендів, пропозицій, виробників зростає та кріпчає з кожним днем! Тому, давайте визначимо найголовніші критерії, по яким слід обирати найкращий для себе варіант!

Вибір підгузника – дуже важливий момент у догляді за дитиною. Адже підгузник впливає не тільки на фізичний стан, але й на емоційний – настрій, поведінку та посмішку, яку так радісно бачити на обличчі малюка, коли він почуває себе гарно та комфортно.

Веселі ігри та безтурботне проведення часу – справжня радість, яка доступна практично цілодобово, якщо ти дитина. Не дивлячись на те, що в такому юному віці, як 3-5 років, вчитися та активно забивати голову дитини знаннями ще рано, можна організувати його дозвілля таким чином, щоб ігри приносили не тільки веселощі та сміх, але й практичну користь для розвитку маленької людинки, що підростає.

Ми зібрали 5 найкорисніших ігор для дитини у віці 3-5 років, які можна легко організувати вдома. Кожна з ігор направлена на розвиток певних навичок та вмінь.

-->